התקשרו והתחילו את המסע

03.9796049

פתיחת ציר

לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

נא למלא שם פרטי ומשפחה
כתובת לא תקינה
נא למלא מספר
אנא פרטו יותר
Invalid Input

אפריקן דרייב – חוצה נמיביה, בוטסואנה וזימבבואה בנהיגה עצמית

"אפריקן דרייב" לנמיביה, בוטסואנה וזימבבואה הוא קודם כל חלום שמתגשם.

פתיחת ציר: שישי, 05 יולי 2019 - שישי, 19 יולי 2019

זהו מסע שנבנה במשך חודשים ארוכים של הכנה ונתפר בתפירת בוטיק במיוחד עבור אנשים כמוכם: אנשים שמסע עומק לאפריקה עושה להם את זה ושמחים להצטרף להרפתקה מיוחדת במינה שבמהלכה נתאהב ביבשת שבה הכל התחיל.

זהו מסע אל דיונות אדירות ואל המדבר  העתיק בעולם, אל מושבות ענק של אריות ים ואל שבטים צבעוניים ומרתקים. מסע אל חיות הבר של אפריקה והמרחבים הבלתי נגמרים של נמיביה, אל נהר הזמבזי ושמורת צ'ובה בבוטסואנה ואל מפלי ויקטוריה בזימבבואה.

בואו איתנו לטרוף את אפריקה:

 • נחצה את מרחבי הפרא של נמיביה
 • ננהג בחולות בין דיונות ללגונות  
 • נשוט בין אריות ים ודולפינים
 • נגיע אל "ארץ כלבי הים"
 • נבקר את שבטי ההימבה המרתקים
 • נהנה מספארי אמיתי בשמורת אטושה הענקית
 • בבוטסואנה נשוט על נהר צ'ובה בין בעלי החיים 
 • בימבבואה נתרגש ממפלי ויקטוריה : פלא עולם!
 • וזאת רק ההתחלה...

המסלול המלא

Picture נטוס מתל - אביב לאדיס אבבה (אתיופיה) ומשם נעלה לטיסת המשך אל ווינדהוק (Windhoek) בירת נמיביה אליה נגיע בשעות אחר הצהריים. בשדה התעופה נעלה על אוטובוס וניסע למלון הראשון שלנו כדי לנוח ולהתארגן לקראת המסע המרתק שממתין לנו.
לינה וארוחת ערב: וינדוק
Safari Court Hotel Windhoek
Picture הבוקר נקבל את הג'יפים שלנו ונצא לדרך! ניסע מערבה לעבר האוקיינוס האטלנטי, נעצור לארוחת צהריים בעיירה הנידחת קריביב (Kirbib) השוכנת על אם הדרך ולקראת הערב נגיע למפרץ וולביס (Walvis Bay) אשר לחוף האוקיינוס האטלנטי בו שוכנת עיירת הנופש הציורית סוואקופמונד (Swakopmond), שנבנתה בשנת 1892 על ידי הגרמנים ששלטו באזור ומאז שמרה על צביונה האירופאי באמצע אפריקה. נאכל ארוחת ערב ואחריה מי שירצה יוכל לצאת ולהנות מחיי הלילה של העיירה הנחמדה הזאת שסובבים סביב המדרחוב ובתי הקפה שמגישים את המאפים המפורסמים של סוואקפמונד.
לינה וארוחת ערב : סוואקופמונד ( מלון היסטורי – הראשון שנבנה באזור בשנת 1905 )
Hansa Hotel
Picture לאחר ארוחת הבוקר נצא אל חופי האוקיאנוס האטלנטי, נשלב לארבע על ארבע וניסע דרך החולות ממש על חוף האוקיינוס לעבר מפרץ סנדוויץ (Sandwich Harbor), במקום בו דיונות החול הענקיות נושקות לחוף הים ויוצרות מראה בלתי נשכח.
נתקדם בין גאות ושפל לצד מושבות כלבי ים, קורמורנים ותנים כסופי גב המשחרים לטרף.
לא פעם יסחפו אל החוף גם גופות דולפינים, לוויתנים או כרישים גדולים שהגיעו לחוף על ידי גלי האוקיאנוס העצומים. קשה לתאר את יופיין של הדיונות העצומות, ואת השילוב המרהיב שהן יוצרות עם הים הכחול . נחזור צפונה לפני הגאות הגדולה אל המלון שלנו בסוואקופמונד
לינה וארוחת ערב : סוואקופמונד
Hansa Hotel
http://www.hansahotel.com.na/
Picture לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הנמל הקטן של מפרץ וולביס (Walvis Bay), שם נעלה על ספינת קטמרן ונצא אל הים, נשוט בין אריות ים, שקנאים ודולפנים השוחים סביבנו.
פשוט כיף!
כשנסיים את השייט, נחזור לג'יפים שלנו, ניסע דרך חצי - אי חולי שבקצהו נישא מגדלור אל החוף בו חיה מושבת אריות הים ונצפה מקרוב באריות הים המתנהלים בכבדות ובהמולה.
הערב נאכל ארוחת ערב "נמיבית" מול הים ואחריה נחזור למלון שלנו בסוואקופמונד
לינה סוואקפמונד
Hansa Hotel
http://www.hansahotel.com.na/
Picture הבוקר נפרד ממפרץ וולביס ונצא צפונה. ניסע לסרוגין לאורך ועל החוף האטלנטי
בין מישורים עצומים ובריכות מלח לבנות לעבר שמורת קייפ קרוס (Cape cross) הידועה כאחת ממושבות כלבי הים ודובי הים הגדולות בעולם! אלפי כלבי ים נחים על הסלעים ומתחממים בשמש, "נובחים" בקולם המיוחד וטובלים במים הקרירים. לקראת ערב נגיע למלון שלנו בקייפ קרוס.
לינה וארוחת ערב: קייפ קרוס
מלון הממוקם על חוף האוקיאנוס האטלנטי
Cape Cross Lodge
http://www.capecross.org/  
Picture לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נחצה את המרחבים האדירים המכונים ארץ הדאמארה (Damara Land) בדרכנו לקאוקלנד (Kaokland). הנוף סביבנו הולך ומשתנה והוא מלווה בתופעות גיאולוגיות מרתקות כשאנחנו הולכים ונכנסים אל אזורי הWilderness הבלתי נגמרים של חבל הארץ הזה. ככל שנתקדם בדרכנו נגיע אל האזורים בהם שוכנת אחת הקבוצות האתניות המעניינות ביותר בנמיביה: בני שבט ההימבה (Himba) אותם נתחיל לפגוש היום. נשות השבט מורחות את גופן בתערובת של אבקה אדומה ושומן מהחי, דבר שמקנה לעורן את הצבע האדום המאפיין אותן. לעת ערב נגיע לאפוהו (Opowo) בירת שבט ההימבה

לינה וארוחת ערב: לודג' באפוהו.
Opuwo Country Lodge
http://www.opuwolodge.com/
Picture היום נחצה את חבל קאוקולנד שהוא חבל ארץ מדברי עצום ויפהיפיה בצפון נמיביה. זהו ביתם של הרועים המסורתיים בני שבט ההימבה אשר משמרים את אורח החיים המסורתי שלהם. נבקר בכפר של בני שבט ההימבה, ניכנס לבקתות הקש הקטנות, ונכיר את אורח החיים המיוחד שלהם. מכאן נמשיך בדרכנו במקביל לנהר הקוננה ( Kuene River ) שהוא הגבול הגיאוגרפי בין נמיביה ואנגולה, נפגוש עצי באובב רחבים וקיני טרמיטים ענקיים ולעת ערב נגיע לעיירה אושקטי (OSHAKATI)
לינה וארוחת ערב : אושקטי
Oshakati Country Hotel
http://oshakaticountryhotel.com-namibia.com/
Picture לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נשים פעמינו דרומה בדרכנו לשמורת אטושה המפורסמת, שהיא אחת משמורות הטבע הגדולות באפריקה. פירוש השם "אטושה" הוא "מקום המים היבשים" ואכן ליבה של השמורה הוא אזור המלחות הענקיות שבתוכה. באטושה נמצאים יותר מתשעים אגמי מים קטנים שאליהם מגיעים בעלי החיים להרוות את צימאונם: פילים, זברות , ג'ירפות, אנטילופות ובעקבותיהם ...האריות והנמרים. על מנת לחוות את השמורה ולראות את מגוון בעלי החיים נמצאים בתוכה נלון בשמורה בשני מקומות שונים שונים.
לינה: אטושה
Mokuti Etosha Lodge
https://www.mokutietoshalodge.com/
 
Picture הבוקר נמשיך להנות מספארי בשמורת אטושה שנחשבת לאחד המקומות הטובים בעולם לצפייה בחיות בר. שמורת הטבע (שגודלה כגודל כל מדינת ישראל) מאכלסת את כל היונקים האפריקאים הגדולים: פילים, קרנפים, ג'יראפות ואוכלי עשב ואיתם: אריות, נמרים וטורפים אחרים עם מגוון אדיר של ציפורים מרהיבות. בניגוד לשמורות אחרות באפריקה, כאן קל יחסית לראות את בעלי החיים מכיוון שהצמחייה ברוב חלקי הפארק דלילה ונמוכה כך שכל מה שצריך לעשות זה להתמקם ליד אחד מבורות המים ו...להמתין.
לינה: אטושה
Etosha Safari Lodge
https://store.gondwana-collection.com/accommodation/etosha-safari-lodge
Picture יום ארוך לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר נעלה על הכביש הצר המוביל דרומה וחזרה לוינדוק עיר הבירה.
נחצה את המישורים העצומים המכוסים צמחיה מדברית עד קו האופק, נעצור בשוק עבודות היד של Okahandja ונפגוש את המוכרים מלאי המרץ שלו , נגיע אל המלון שלנו בווינדוק וניפרד מהג'יפים לקראת המשך המסע שלנו.
לינה וארוחת ערב: ווינדוק.
מלון: Safari Court Hotel Windhoek
http://safaricourthotel.com-namibia.com/
 
Picture נתחיל את הבוקר בנחת, נאכל ארוחת בוקר מאוחרת ונצא לשדה התעופה של ווינדוק.
אחרי טיסה של כשעה וחצי ננחת בשדה התעופה הקטן בזימבאבווה ( Victoria Falls Airport Zimbabwe ( נכין דרכונים ונחצה את הגבול היבשתי לבוטסואנה. כשנסיים את כל נוהלי מעבר הגבול, נצא לנסיעה של כשעתיים אל שמורת צו'בה Chobe National Park)) שגודלה חצי משטח מדינת ישראל (!) והיא שמורת הטבע הצפונית ביותר בבוטסואנה. ניסע ללודג' שלנו השוכן ממש על גדת נהר צ'ובה, נתמקם בחדרים ונתכנס לארוחת ערב.
לינה וארוחת ערב : שמורת צ'ובה – לודג' על הנהר
Chobe Marina Lodge Kasane

http://www.chobe-marina-lodge.com/index.php
Picture הבוקר נעלה על רכבי השטח של שמורת צ'ובה ונצא לסיור בשמורה העצומה שחלק מהקסם שלה טמון במגוון העצום של נופים ובעלי חיים הנמצאים בה: נופי סוואנה ושטחי מלחות, ביצות ומשטחי הצפה – כל אלה מקיפים את נהר צ'ובה המרשים שנמצא בלב השמורה. בשטח העצום הזה חיים אלפי בעלי חיים שכולם מגיעים בסופו של דבר לשתות מימי הנהר: טורפים ונטרפים, אריות וצ'יטות, אוכלי עשב ופילים. לא מעט מהחיות המגיעות לשתות ממי הנהר מסיימות כאן את חייהן כתוצאה מהתקפה נועזת של הטורפים האורבים להן. נחזור ללודג' שלנו לארוחת צהריים ומנוחה קצרה ואחר הצהריים נצא לשייט על נהר (הצ'ובה: מאות היפופוטמים רובצים בשעות הקרירות על גדות הנהר ובניהם מסתובבים עופות מים, תנינים ופילים.
לעת ערב נסיים את השייט ונחזור ללודג' שלנו.
לינה וארוחת ערב : שמורת צ'ובה
http://www.chobe-marina-lodge.com/index.php
 
Picture לאחר ארוחת בוקר מאוחרת נעלה לאוטובוס שיוביל אותנו אל מעבר הגבול בין בוטסואנה לזימבבואה. נחצה את נהר הזמבזי על גבי מעבורת, נחתים דרכונים במעבר הגבול בין בוטסואנה לזימבבואה ואחרי שנחצה את הגבול נצא שוב לדרך ובשעת הצהריים המאוחרות נגיע ללודג' שלנו הממוקם סמוך למפלי ויקטוריה
לינה וארוחת ערב : The kingdom hotel
https://www.thekingdomhotel.co.za/
Picture לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במפלי ויקטוריה שהם ללא ספק אחד האתרים המופלאים ביותר שיש לאפריקה להציע. המפלים האדירים נבחרו כאחד מ"שבעת פלאי עולם הטבע", רוחבם כמעט 2 ק"מ (!) וגובהם 108 מטרים והם נמצאים בנקודה בה נהר הזמבזי האדיר צונח במלוא העוצמה אל תהום עמוקה. השבטים המקומיים מכנים אותם ״מוסי אואה טוניה״ - מפלי העשן הרועש והם נחשבים למפלים מהעוצמתיים בעולם. נחצה גם את הגבול לזמביה ונצפה על המפלים משתי המדינות גם יחד.
אחרי הביקור במפלים נהנה מקצת זמן חופשי בעיירה ויקטוריה. זה הזמן לקניות, מזכרות או ארוחה קלה באחד מבתי הקפה והמסעדות הרבים הנמצאים בעיירה המפורסמת. אחר הצהריים, ניפגש ונצא יחד לקרוז כיפי אל המפלים וסביבתם ולעת ערב נחזור ללודג' שלנו.
לינה וארוחת ערב :
The kingdom hotel
https://www.thekingdomhotel.co.za/
Picture לאחר ארוחת בוקר מוקדמת ניסע לשדה התעופה הנמצא בעיירה ליויגסטון ומשם נטוס חזרה לארץ .

המסע נגמר. החוויות והזכרונות ישארו איתנו לנצח.

מחיר ותנאים

מחיר המסע: 7,600$ למשתתף ניתן לשלם בשישה תשלומים ללא ריבית

 • מבוסס על מינימום 20 משתתפים
 • המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי וארבעה מטיילים בג'יפ
 • תוספת מחיר לחדר ליחיד: 1,450$ 

לינה: משולבת בלודג'ים איכותיים ובבתי מלון ברמת תיירות טובה וגבוהה

תעופה:

טיסות סדירות:
הלוך: תל אביב - אדיס אבבה  - וינדוק (נמיביה)
חזור: זימבבואה (מפלי ויקטוריה) - אדיס אבבה  - תל אביב 
אנחנו יוצאים למסע בחבל ארץ עצום ולכן נשלב גם טיסה שתיקח אותנו מנמיביה לזימבבואה

כלכלה מלאה: למעט ימי הטיסה וארוחת צהריים אחת (יום 14, זמן חופשי במפלי ויקטוריה) 

רכב שטח : 4X4 מסוג טיוטה היילוקס אוטמטי (שנתונים 2016 - 2019)
או בקטגוריה דומה, ממוזג ,עם 2 גלגלי ספייר ומיכל דלק כפול ( 4 מטיילים ברכב).

 • ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכבים
 • דלק
 • תוספת של מקרר בכל רכב
 • בנמיביה : מים מינרלים ברכבים
 • הפקות בשטח והפסקות תה & קפה
 • מדריך מצוות מאגמה.
 • מדריכה חברתית מצוות מאגמה
 • רופא מצוות מאגמה
 • מנהלן מצוות מאגמה
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • ג'יפ  מדריך
 • מכשיר קשר בכל ג'יפ
 • חולצות אפריקן דרייב
 • שייט כלבי ים (כולל ארוחה על הספינה) 
 • שייט בשמורת צ'ובה בבוטסאנה
 • שייט במפלי ויקטוריה
 • ביקור בכפרי ההימבה
 • כניסות לאתרים ולשמורות כמפורט במסלול המסע 
 • תשר לנותני השירותים
 • מס נמל והיטל בטחון
 • תיק מפות ומידע
 • העברות
 • ויזות לנמיביה, זימבאבווה וזמביה 
 • דמי רישום (200$)
 • תיק מפות ומידע
 • העברות

המחיר אינו כולל

 • ארוחת צהרים אחת (ביום 14)
 • שתייה במהלך הארוחות
 • מים מינרלים בימים בהם נמצאים בזימבאבוה בוטסואנה, וזמביה 
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות אישיות

מידע נוסף

הכירו את הצוות

מנהל הפרויקט: מנחם עבדי, מנכ"ל מאגמה, האיש שבנה את המסלול ומדריך אפריקה מנוסה.

מלווה: עמית צור מרקס, המנהלת החברתית של המסע ויד ימינו של המדריך. מדריכת מסעות שטח מנוסה, בעלת הכרות עם אפריקה.

רופא: ד"ר גיל לאנה,  מקצועי, אנושי ובעל ניסיון במתן מענה רפואי בתנאים משתנים

מנהלנית: פאני לוי, בעלת ניסיון בהפקת מסעות שטח באפריקה, אחראית על הניהול הלוגיסטי  של המסע.

צוות מקומי:  מדריך - מכונאי מקומי דובר אנגלית

ארוחות

 • ארוחות הבוקר: תהיינה במלונות ובלודג'ים שבהם נישן.
 • ארוחות הצהריים : יהיו בדרך כלל בפיקניקים בטבע, במסעדות בדרך או ארוחות ארוזות.
 • ארוחות הערב: במלונות ובלודג'ים, במסעדות ובשטח
 • במהלך המסע ישולבו גם הפקות בשטח והפסקות קפה ותה.

הערות נוספות

המסלול:

 • המסלול עשוי להשתנות תוך כדי המסע בשל אילוצים כגון: שעות אור, מזג אויר, תקלות מכניות ברכבים, חסימות דרכים, החלטת המדריך בשטח וכו'.
 • מסלול המסע ביום הראשון והאחרון תלויים בשעות הטיסה.
 • תכנית המסע מתארת את האתרים והמקומות בהם נהיה – סדר הביקור יכול להשתנות לאורך הימים

הערות:

 • חברת אתיופיאן איירליינס לא מאפשרת הושבה מראש (גם לא מטעמים רפואיים).
  אם חשוב לכם לשבת במקום מסוים ו/ או ליד אדם מסוים אנא הגיעו לצ'ק אין מוקדםמהרגיל על מנת לתאם את הושבתכם על פי רצונכם.
 • במקרה בו תבוטל ההרשמה - דמי הטיפול והרישום לא יוחזרו.
 • אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה ולוודא שהפוליסה מכסה את דמי הביטול במקרי חירום כמו אשפוז, צו 8 וכו'

הצטרפות

address
בית מאגמה, ניר צבי

phone
03.9796049

fax
03.9735002

אודות מאגמה

מאגמה הוקמה על ידי צוות מומחים אשר עוסק שנים רבות בניהול פרויקטים ומסעות שטח בעולם

הצוות שלנו כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות ליווי חברתי, אנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות.

יצירת קשר

דוא"ל: info@magmaoffroad.co.il

טלפון: 03.9796049

פקס: 03.9735002

כתובת:בית מאגמה, ניר צבי
waze: בית מאגמה

לקבלת מידע נוסף

שם(*)
נא למלא!

דוא"ל(*)
כתובת לא תקינה

טלפון(*)
נא למלא

נושא(*)
נא למלא

הודעה
Invalid Input

Invalid Input