התקשרו והתחילו את המסע

03.9796049

SAVE THE DATE

לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

שם*
נא למלא שם פרטי ומשפחה

דוא"ל*
כתובת לא תקינה

טלפון*
נא למלא מספר

הודעה*
אנא פרטו יותר

מסע פתיחת ציר אל עמקי ההימליה וחבל שנגרילה

מסע מיוחד במינו לחבל ארץ קסום ולא מוכר בו נפגוש פסגות הרים מושלגים, אגמים צלולים, ג'ונגלים ירוקים ושבטים ייחודיים.  

פתיחת ציר: שישי, 21 ספטמבר 2018 - שני, 01 אוקטובר 2018

המושג שנגרילה הגיע למערב דרך ספרו של ג'יימס הילטון "אופק אבוד" (LOST HORIZON) בו הוא כותב על גן עדן מסתורי ומרהיב שמיקומו לא ידוע. שנגרילה הוא המקום בו בני האדם חיים בהרמוניה מושלמת זה עם זה ועם הטבע. מקום בו בני האדם מאושרים ובריאים.
הספר שנכתב בשנת 1933 הפך מייד לרב מכר ומקור משיכה להרפתקנים שיצאו למסעות חיפושים אחרי גן העדן המסתורי. היום נהוג לחבר את שנגרילה עם עמקי ההימליה המרהיבים ובדיוק לשם יצא המסע שלנו: בעקבות גן העדן האבוד

תכנית ראשונית ונתונה לשינויים.

המסלול המלא

Picture בשעות הצהריים נמריא לביג'ין
Picture ברוכים הבאים לסין! בחמש בבוקר (שעון מקומי) ננחת בביג'ין ונעלה לטיסת המשך לליג'ייאנג ("הנהר היפה") שבחבל יונאן. ניסע למלון למנוחה קצרה והתארגנות ואחר הצהריים נצא לסייר בין הסמטאות, בתי העץ, הגשרים הקטנים והמרכז ההיסטורי של העיר המכונה "דָאיֵן" שמושך אליו אלפי תייריםוהוכרז כאתר מורשת עולמית
Picture לאחר ארוחת הבוקר נעלה על האוטובוס ונצא אל הרכבל שייקח אותנו אל נקודת התצפית המכונה "האחו של יונשאן" ממנה נצפה אל ההרים המושלגים של דרקון הג'ייד: רכס אימתני הכולל 13 פסגות שנמתח לאורך 35 קילומטרים ומהווה אתר קדוש למיעוט הנאשי הססגוני שחי באזור. נבקר במופע הפתוח של ליג'ייאנג: זהו מופע פתוח שתוכנן ומופק על ידי Zhangyi Mou האיש שתכנן את מופע הפתיחה של המשחקים האולימפיים שהתקיימו בסין כשבימת המופע המרהיב בנויה ממש למרגלות הר הדרקון. נסיים את היום בביקור הכפר הקטן Baisha Naxi
Picture הבוקר נפגוש מקרוב את הבירוקרטיה הסינית כשנגיע אל משרד הרישוי ונוציא רשיונות נהיגה מקומיים שבלעדיהם לא ניתן לנהוג בסין. נעזר בסבלנות ובחיוך וכשנקבל את הרישיונות נעלה על הג'יפים שלנו ונצא לדרך! נתרחק מהערים ונגיע לאגם לוגו ואל האזור המכונה "ממלכת הנשים" מקום בו חיה אחת החברות המאטריארכליות האחרונות בעולם בשבט שבו הנשים שולטות, המילה "חתונה" לא קיימת ומשא ומתן נעשה רק עם ועל ידי נשים.
Picture הבוקר נצא עם הג'יפים שלנו למסלול שטח נפלא ,נתרחק מהציווילזציה אל הקניונים עמוקים ונהרות השוצפים. נתרגש מתצפיות מרהיבות ונבקר בכפרים טיבטים קטנים שתושביהם חיים בינות להרים ומתניידים בעזרת פרדות במשעולי צרים ותלולים.
Picture אחרי ארוחת הבוקר נבקר באגם Cundong ובמנזר Kangwu שהוא המנזר הבודהיסטי –מזרם הלאמה הטיבטי הגדול באזור. נמשיך בדרכי שטח קטנות שמשמשות בעיקר להובלת עצים, נעצור לתצפיות נפלאות אל הרי ההימליה המושלגים ונמשיך לעמק Luoshi בו נישן הלילה
Picture לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה מהכפר שווילו בדרך שטח נופית בתוך ערוץ הזרימה של נהר השווילו לעבר העיירה EXI בין מצוקי ענק וכפרים טיבטים העוסקים בחקלאות עתיקה. נטפס אל העיר העתיקה XIANGGELILA , המפורסמת בשלושת פסגותיה מכוסות השלג. העיירה השתמרה להפליא על מבניה וסמטאותיה ממוקמת למרגלות רכס ההימלאיה
Picture נתחיל את הבוקר בתצפית המשגעת של Yading ונצא להליכה רגלית קצרה שתאפשר לנו להרגיש מקרוב את עוצמת הטבע של המקום כשסביבנו הרים מושלגים ופריחה נפלאה. נחצה את יערות העד הסבוכים, דרך "סין של פעם" בדרך הכפרים העתיקהבה נפגוש רועים, סבלי פרדות וכמובן נזירים.
Picture היום נצא עם הג'יפים דרך העמקים הקטנים ומשטחי הבמבוק הסמיך לז'ונגדיאן: העיר ששינתה את שמה באופן רשמי ל"שנגרילה". העיר נמצאת בגובה 3300 מטרים מעל פני הים, נופיה מרהיבים ורבים מתושביה הם טיבטים. נסייר בעיר, נכנס לבקר במקדש הגדול LAMANSONGZANGLINIS שנבנה על ידי הדאלי לאמה ה5 במאה ה17 ושעד היום חיים בו יותר מ 800 נזירים. בסיום היום ניפרד מהג'יפים שלנו.
Picture נתחיל את היום בנסיעה לליג'יאנג', נבקר בערוץ דילוג הנמר שהוא מהקניונים העמוקים בעולם ואחד המסלולים המפורסמים ביונאן בזכות הנופים המרהיבים שלו. לקראת ערב נטוס לבייג'ין וממנה נמשיך בטיסה ישירה לארץ.

מחיר ותנאים

מידע נוסף

קצת על המסלול:

אנחנו יוצאים למסע בחבל ארץ עצום ולכן נשלב גם טיסה פנימית שתיקח אותנו הישר אל החלקים היפים והמעניינים ביותר. ביומיים הראשונים נטייל באוטובוס תוך ביקור באתרי החובה והמורשת הייחודיים לאזור ולאט לאט נתקדם אל האזורים הפנימיים והנידחים. שם נעבור לג'יפים ונצא לאחת מהרפתקאות השטח הייחודיות אליהן ניתן להגיע.

לינה :

בערים ובעיירות: בבתי מלון ברמה טובה וגבוהה.
בכפרים: לינה כפרית (לילה אחד / שניים) במקומות פשוטים עם שירותים ומקלחות צמודים

הרכבים:
טויוטה לנד קרוזר או דומה

הערות נוספות

מה זה מסע פתיחת ציר?

זהו מסע ג'יפים ראשוני היוצא לאזור ולכן הוא שונה במהותו ממסע רגיל: המסלול יכול להשתנות תוך כדי תנועה, לוחות הזמנים גמישים ולא תמיד ידועים מראש ושינויים הם שם המשחק. לאורך המסלול יתכנו הפתעות , תגליות, מקומות שלא ידענו על קיומם ומפגשים עם אוכלוסייה מבודדת, לצד צירים חסומים או מגבלות עבירות מפתיעות. לכן רוח טובה, פתיחות וסבלנות הם שם המשחק והמסע  מיועד לאנשים שרוצים לקחת חלק בחוויה על כל המשתמע ממנה.
הערך המוסף הוא הראשוניות, המקומות שנמצאים מחוץ למפת התיירות והחוויות שתמיד תוכלו לספר עליהן אחר כך.

address
בית מאגמה, ניר צבי

phone
03.9796049

fax
03.9735002

אודות מאגמה

מאגמה הוקמה על ידי צוות מומחים אשר עוסק שנים רבות בניהול פרויקטים ומסעות שטח בעולם

הצוות שלנו כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות ליווי חברתי, אנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות.

יצירת קשר

דוא"ל: info@magmaoffroad.co.il

טלפון: 03.9796049

פקס: 03.9735002

כתובת:בית מאגמה, ניר צבי
waze: בית מאגמה

לקבלת מידע נוסף

שם(*)
נא למלא!

דוא"ל(*)
כתובת לא תקינה

טלפון(*)
נא למלא

נושא(*)
נא למלא

הודעה
Invalid Input

Invalid Input