התקשרו והתחילו את המסע

03.9796049

לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

נא למלא שם פרטי ומשפחה
כתובת לא תקינה
נא למלא מספר
אנא פרטו יותר
Invalid Input
הילה גרוס

הילה גרוס

אחרי מסע מדהים במרחבי נמיביה משהו בי השתנה. החוויה הבלתי נשכחת מלווה אותי מיום החזרה וגורמת לי להרגיש גדולה מהחיים. יכולה הכול !

אחרי שטיפסתי על חולות הדיונה האדומה, פגשתי שבטים נדירים, האכלתי כלבי ים ונהגתי בין מאות זברות וג'ירפות יפות ומטר מפיל ענק...שיחקתי משחקי ילדות עם ילידים בבית הספר המקומי, ישנתי באוהל, קיפלתי שק שינה, התקלחתי בחיק הטבע ,אכלתי בחיק הטבע, קניתי 200 צמידים, צילמתי 800 תמונות, ונהיגה...נהיגה...ועוד נהיגה ,פגשתי את שבט ההימבה, חילקתי ממתקים, ראיתי נחשים, צפיתי בכוכבים, צחקתי רקדתי בכיתי וביליתי שבועיים עם אנשים זרים שהפכו לחברים, צברתי חוויות ,קיבלתי מתנות ...והתגברתי על הגעגועים – אז אני יכולה הכול ! מסע קסום מלא חיים ואושר ,מעשיר את הנשמה שהוא מתנה גדולה . הארגון ,האוכל, השינה ,האתרים, המדריך והמלווה – הכול היה מתוכנן בקפידה אך גם מאוד ספונטני וזמין...בכל הפסקה עם פינוקים... צוות של אנשים שחודר לנשמה, מדריך שהוא מתנה – הייתי ריקה מדאגות ,מאגמה או למעשה – מנחם עבדי – האיש והאגדה נשא בנטל הזה...איזה תענוג לצאת למסע כזה... מאורגן עד לרמת הסכו"ם, מקצועיות לשמה !

הילה גרוס - אשת כספים, השתתפה במסע סובארו דרייב 

address
בית מאגמה, ניר צבי

phone
03.9796049

fax
03.9735002

אודות מאגמה

מאגמה הוקמה על ידי צוות מומחים אשר עוסק שנים רבות בניהול פרויקטים ומסעות שטח בעולם

הצוות שלנו כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות ליווי חברתי, אנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות.

יצירת קשר

דוא"ל: info@magmaoffroad.co.il

טלפון: 03.9796049

פקס: 03.9735002

כתובת:בית מאגמה, ניר צבי
waze: בית מאגמה

לקבלת מידע נוסף

שם(*)
נא למלא!

דוא"ל(*)
כתובת לא תקינה

טלפון(*)
נא למלא

נושא(*)
נא למלא

הודעה
Invalid Input

Invalid Input