התקשרו והתחילו את המסע

03.9796049

לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

נא למלא שם פרטי ומשפחה
כתובת לא תקינה
נא למלא מספר
אנא פרטו יותר
Invalid Input
מירון קורנר

מירון קורנר

פרגון היא מילה שאנו הישראלים נוטים להשתמש בה במשורה. הפעם, אני מרשה לעצמי לשתף אתכם בחוויות שחווינו יחד , נכדי ואני , כדי שתבינו וכי למה אני בא לפרגן לחברת מאגמה.
אין זה מן הדברים הקלים והפשוטים למצוא נושא בעל מכנה משותף שיענה על הצרכים והמאווים של סבא ונכד כאחד בפרט כשמדובר בטיול לחו"ל (פער דורות...פער ציפיות..). ובכן, נכדי חגג בר-מצווה וחיפשתי טיול בחו"ל כמתנה מאתנו (סבא וסבתא) שיהא ייחודי וייחרט בזיכרונו של הילד. טיול שיוכל להעניק לו טעימות וגירויים בנושאי תרבות עמים, נוף, טבע וחברה. לא קל לא פשוט. אך לאחר חיפושים, התלבטויות, וכמעט אכזבה, הגענו למאגמה ויצאנו לטיול ג'יפים בקוסטה ריקה. .
זו הייתה חוויה שעבדה על כל החושים שלי וגם של נכדי. במה אתחיל ? בצוות המדריכים שלנו (אילן ויפעת ) מעבר לידע וההיכרות שהפגינו במנהגי המקום, תושביו, אורח חיי התושבים המקומיים, שלל אוצרות הטבע שבמקום על מגוון בעלי החיים, הצומח, בעלי הכנף והזוחלים, התברכו גם ביכולת והכישרון להתחבב ולהתחבר עם גדולים וקטנים כאחד, בפתיחות, חוש הומור ומעל לכל - ההווי החברתי שהצליחו ליצור בקרב חברי הקבוצה. איזו חגיגה!
חזרנו מלאי רשמים עם טעם של עוד ממראות הנוף של הרי הגעש ויערות הגשם, מחופי הים ומפארק המים החמים, משיט הנהרות שורצי בעלי החיים לסוגיהם, מהגשרים התלויים ופעילות האומגה והטרזן... וגם מבתי מלונות ממפנקים. אכן, קוסטה ריקה ארץ טרופית יפה, אך מדריכנו אילן ויפעת הוסיפו לה את הדובדבן שבקצפת. תודה לכם מאגמה.

מירון קורנר השתתף בטיול ג'יפים לקוסטה ריקה

address
בית מאגמה, ניר צבי

phone
03.9796049

fax
03.9735002

אודות מאגמה

מאגמה הוקמה על ידי צוות מומחים אשר עוסק שנים רבות בניהול פרויקטים ומסעות שטח בעולם

הצוות שלנו כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות ליווי חברתי, אנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות.

יצירת קשר

דוא"ל: info@magmaoffroad.co.il

טלפון: 03.9796049

פקס: 03.9735002

כתובת:בית מאגמה, ניר צבי
waze: בית מאגמה

לקבלת מידע נוסף

שם(*)
נא למלא!

דוא"ל(*)
כתובת לא תקינה

טלפון(*)
נא למלא

נושא(*)
נא למלא

הודעה
Invalid Input

Invalid Input