מסעות זה השטח שלנו

לקבלת מידע נוסף על על המסעות שלנו:

כמה מילים על מאגמה

הצוות הנפלא והמקצועי שלנו הוא חלק מהקסם של מסעות מאגמה, הקשרים המקצועיים ההדוקים שלנו מאפשרים לנו לארגן ולהפיק מסעות במקומות המיוחדים והמרתקים ביותר בעולם, אבל עיקר גאוותנו הוא על המטיילים שלנו: אלה שחוזרים שוב ושוב לטייל עם מאגמה ולהתרגש ממסעות של פעם בחיים.

יפעת יגר - מנכ"לית

פסיכותרפיסטית שעוסקת שנים רבות בפיתוח וניהול מסעות שטח. נשבעה שתסיים את הדוקטורט שלה אבל בינתיים, למי יש זמן לדוקטורט? מומחית בבנייה ובניהול של מסעות אתגריים ובמיתוג המסעות באופן שיהפוך אותם מ"טיול" למסע נחשק – שאנשים רוצים להיות חלק ממנו. מנהלת את תהליכי המיון של המסעות. מומחית בטיפול בטראומה, מלמדת ומנחה קבוצות. נשואה לאילן, אמא לשלושה, גרה בבית לחם הגלילית

מנחם עבדי - מנכ"ל

בא מהשטח ומכיר אותו על בוריו. כבר בשלב מוקדם בחייו העדיף את מרחבי הנגב והערבה ולאחר ששירת 6 שנים כקצין בצה"ל היה פקח של רשות הטבע והגנים באזור הערבה ובהר הנגב. התמחה בבוטניקה, בגיאומורפולוגיה ובזואולוגיה. שימש כסמנכ"ל ב"חברה הגיאוגרפית" והיה מהראשונים שפיתחו את טיולי הג'יפים לירדן לאחר הסכמי השלום. מאז פיתח והכין מסלולים לטיולי ג'יפים ביותר מ-20 יעדים שונים ברחבי העולם. נשוי לדנה, אב לשלושה, גר במושב ניר צבי

הצוות שלנו

  • All
  • צוות ההדרכה
  • צוות המלוות
  • צוות המנהלה
  • צוות רפואי
  • צוות המשרד
גל משה
גל משה
גל משה

חלק אינטגראלי מצוות המשרד והאישה ששום דבר לא יכול לזוז בלעדיה – פשוט כי היא מנהלת החשבונות שלנו. מביאה איתה מקצועיות, סדר, ארגון, תבונה וחיוך, שלוות נפש והבנה עמוקה של התחום בו היא עוסקת.

גלית גלזר
גלית גלזר
גלית גלזר

קודם כל רואים חיוך, ואז המון צבעים, ואז אישה אחת שהלב שלא תכף יוצא מהמקום מרוב שהיא מתרגשת ושמחה ואוהבת וכיף לה. מומחית עולמית לפסיפס שהעבודות שלה מקשטות את הבתים והגנים היפים בארץ ובעולם (ואפילו כתבה על כך ספר), תגידו מוסיקה, תגידו אמנות, תגידו הופעה בסוף העולם – היא שם. אמנית, יצירתית, הכי משמחת.

רועי קירזנר
רועי קירזנר
רועי קירזנר

הוא מדריך, מנהלן, אומיגסט, איש חבלים ואיש חינוך אבל נדמה שהמקצוע האמיתי שלו הוא להיות מלאך. איש שכולו נדיבות ויכולת נתינה שמוכיח לכולם שמגבלה היא אתגר ולא מכשול. רועי יוצר , מוביל ומנהל תוכניות חינוכיות לאנשים עם מוגבלויות ומי שיצא איתו למסע יודע שהוא גם בשלן צמרת. יאמי!

נועה דוד
נועה דוד
נועה דוד

מבינה מהר, אומרת מעט ואת כל השאר תשאירו לטיפולה. רק תגדירו משימה - נועה כבר תדאג שזה יקרה ולא סתם יקרה - זה יהיה מעולה. לא צריכה הרבה רעש כדי להיות נוכחת, לא צריכה יותר ממבט כדי לדעת ולא צריכה הרבה מילים כדי להרגיש הכי מהלב ולדעת להיות שם בעזרה, במגע, בחברות, במילה טובה. פשוט מנהלנית משובחת .

תיקו מאיר
תיקו מאיר
תיקו מאיר

כשחושבים על שחקנית נשמה – חושבים על תיקו. המון שנים של ניסיון כמנהלנית במסעות שטח ברחבי העולם, המון אהבה לאנשים אבל בעיקר לצבעים, כי אין "יותר מדי צבעוני" בשביל האישה הזאת... משמחת, רוקדת, משחקת, צוחקת, ממציאה, יוצרת, צוהלת, לא נחה. הכל ברוח טובה, בנתינה גדולה ובהמון שמחה. יאללה כפיים.

עופרי הררי
עופרי הררי
עופרי הררי

איש טבע ושטח, הרפתקן , תפעלן, בשלן בחסד שהכל אצלו הכי טעים. מנהלן מוכשר ואיש יקר, שהוא קודם כל איש צוות נפלא ומפנק. חובב צילום, מבין עניין, בקיצור – תקתקן.

שני שיינוק
שני שיינוק
שני שיינוק

קסם של איש. מדריך גלישה מצוקים, מנהל פארק חבלים, מוביל קבוצות צלילה (דייב מאסטר) מנחה קבוצות דרך הטבע וחובש. מנהלן ואיש אומגות שבנה כמה מהאומגות היותר מרהיבות במקומות שונים ברחבי העולם ובנוסף לכל אלה הוא גם רכז חינוך ושיקום בעמותת אתגרים. המוטו שלו: " אני מחייך כל עוד אני חי".

ד"ר שירי ברקן
ד"ר שירי ברקן
ד"ר שירי ברקן

מכירים את זה שלפעמים בא לך להיות חולה רק בשביל לבקר את הרופאה? אז ככה זה עם שירי: רופאת ילדים בכירה שלפעמים נדמה שהיא ילדה בעצמה: מצחיקה, כיפית, שטותניקית והכי אמפטית בעולם. מספרים שבמסע מאגמה 13 המשתתפים עמדו בתור כדי לנסוע איתה בג'יפ וללמוד ממנה חיקויים של תמרורים. רופאה סופר- מקצועית ומיומנת, שיודעת לזהות מיד כל פגע ולתת לו את הטיפול המדויק, כולל חיבוק.

שרי רביב
שרי רביב
שרי רביב

אם אתם רוצים שמשהו יתבצע תגידו אותו לשרי פעם אחת ותשכחו ממנו. היא קולטת מהר, מבינה בשניה ומבצעת בחיוך אלגנטי כאילו כלום לא קרה. היא חדה, היא סקרנית, היא לומדת ומתעניינת, מפנקת באהבה גדולה חבורת אחיינים ואוכלת בלי חשבון שזה קצת מעצבן בהתחשב ברזון ?

ציפי דוידסון
ציפי דוידסון
ציפי דוידסון

מוטת כנפיים ענקית. עוגן של חיוך, של הגיון, של ארגון ובעיקר: של מילה חמה, ושל עין טובה. אפשר לטעות ולחשוב שמלווה ותיקה כמוה תהיה חסינה מפני נופים, סיפורים, התרגשויות....אבל ציפי תמיד מתפעלת, נוכחת ומתרגשת. אפשר היה לטעות שאשת החינוך תהיה דמות רצינית, ממסדית ו"חשובה" – אז כן היא רצינית, אבל גם שובבה: צוחקת, רוקדת, שמחה. רצה למרחקים, רוכבת על אופניים, יוצרת בפסיפס. מלמדת הרבה יותר מתנ"ך.

אילת שילה תמיר
אילת שילה תמיר
אילת שילה תמיר

אילת זה שקט ובטחון, הומור ואהבה, ידע עצום שאין לו סוף והכי כיף זה לשמוע אותה מדברת: על עטלפים, על כוכבים, על גאולוגיה או על שירים. לא משנה על מה – זה תמיד יהיה רהוט ומלא, עגול ושלם, עטוף במעטפת קסמים אז רק תמשיכי ואנחנו? נלך אחריך עד סוף העולם. בעלת תואר במשפטים ותפקיד בכיר בסוכנות היהודית. גרה במבשרת עם דורון, רותם, ענבר ועידו.

אלי ימין
אלי ימין
אלי ימין

ביד אחת הוא מחלץ ג'יפ שנתקע בבוץ וביד השניה חותך סלט דק דק ושם איזו פיתה על הסאג'.
אלי הוא מנהלן על - חלל שכולו נשמה טובה ולב זהב.
הוא הכי לסמוך עליו ולדעת שהכל יהיה בסדר וביעקר הוא איש מחבק שמושיט יד עוד לפני שביקשת.
וכשהוא לא במסע? חפשו אותו באיזה מסלול אופניים מאתגר או עושה משהו ממש חשוב בהיי טק.

זיוה שפי
זיוה שפי
זיוה שפי

זאת היכולת להיות בשקט אבל גם הכי ברעש כשצריך, הכי להשתולל, הכי לצחוק, הכי לעוף גבוהה לשמיים. זאת האנרגיה שלא נגמרת, התבונה, הרגישות והלב שיודע בדיוק איך לגעת. זה הספורט, ועוד ספורט וגם קצת לרוץ לפעמים, כי מזמן לא עשינו משהו. זאת מטפלת בתנועה שנוגעת בנשמה ובעיקר זאת אישה שאולי מבחוץ היא אקסטרה סמול אבל מבפנים היא הכי גדולה בעולם.

איתן פיטרס
איתן פיטרס
איתן פיטרס

האיש והאומגה: מפעיל מקצועי ומנוסה של כל סוגי האומגה, הסנפלינג והחבלים. חוץ מזה הוא גם שף מקצועי וכשהוא יוצא למסע כבר ברור שהולך להיות שם טעים ( אומרים שאנשים ונזכרים בגעגועים במרק הפטריות שהוא הכין בלפלנד ...) שטותניק כשבא לו ושקט כשטוב לו. מביא אתו שקט ושלווה, הומור ומקצועיות. יכולות אילתור, חברות וצחוק. כמה גופו דק ככה לבו רחב.

אילן יגר
אילן יגר
אילן יגר

לגמרי במקרה הפך למדריך טיולים אבל עושה את זה בחסד כבר שני עשורים. אולי בגלל שזה בא לו באופן טבעי. חובב היסטוריה על כל צורותיה וגווניה. איש של אנשים, מיוחד, ידען אבל בעיקר איש שטח. עובד ברשות הטבע והגנים, בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ותואר שני במנהל ציבורי. מנהל את פרויקט "אייס צ'אלנג'".

ד"ר גליה ברקאי
ד"ר גליה ברקאי
ד"ר גליה ברקאי

הכי בתוך המסע, הכי מתרגשת ושמחה, הכי מאגמה נפלאה. היא אמנם מומחית ברפואה פנימית אבל קודם כל היא אשת צוות מעולה, פרטנרית לכל עניין במסע, אכפתית, מתעניינת, רגישה, מקצועית. ידה בכל, חלק מהכל, גליה, המסע פשוט לא היה אותו דבר בלעדיך!

אורי מלכה
אורי מלכה
אורי מלכה

לב של גוזל בתוך המון המון איש. מנהלן מנוסה, אחראי ורב יכולות, אבל קודם כל איש של עשייה: בשקט, במסירות ובנחת הכל מתבצע והכל מצוין. תנו משימה וצאו לדרך. אצל צור זה כבר יתבצע. לזכותו נזקפים לא מעט חילוצים הירואים ברחבי העולם (זוכר בדרום אפריקה את הג'יפ בנחל? והגרירה בלפלנד? והתעלה באוגנדה?) תמיד בהומור, בחיוך, בנחת. כי אצל צור זה קודם מסקרן ומעניין ואיך הוא רואה הכל ונהנה מכל רגע.

סמדר איבצן
סמדר איבצן
סמדר איבצן

זה מתחיל בחיוך גדול ומשם כבר לא משנה מה קורה - ברור שהכל יהיה בסדר. סמדר תמיד תסגור את כל הפינות, תתקתק עניינים, תארגן דבר או שניים ותעשה את הכל בכזה נועם, שרק נרצה עוד. בדרך, היא גם תרקוד קצת, כי בכל זאת משם היא מגיעה, אבל בעיקר – כי היא אישה של לב ענקי ושל המון נתינה.

אדר שריר
אדר שריר
אדר שריר

הכי חברה, הכי מתקתקת, הכי סוגרת פינות, הכי אני על זה, הכי קבוצת רכישה, הכי נשמה גדולה ורגישה. מג'נגלת בין תפקיד בכיר בחברה גדולה למיליון עיסוקים, חברים, עניינים, אקשנים וכל הזמן מוקפת אנשים. מגדלת בקיבוץ את יעלי ודן דן המהממים ונשואה לאושיית מאגמה בפני עצמה.

עינבר שור
עינבר שור
עינבר שור

העינייים הכחולות, הרוח הטובה, החיוך, השמחה, הבחירה להיות בטוב, האכפתיות, הנתינה הלא נגמרת. מסוגלת גם להפעיל את כל המסע וגם לארגן מהצד ארוחה. איפה שצריך - היא פשוט תהיה שם . כל אלה ועוד לא אמרנו מילה על זה שהיא הכי מבינה בקטנטנים שזכו בה.

שקד עבדי
שקד עבדי
שקד עבדי

אם מישהו יספור את כמות המשימות השונות ששקד מבצעת ביום הוא יקבל סחרחורת, אבל ככה זה כשאת גם הכי צעירה במשרד, גם הכי מבינה טכנולוגיה, גם קולטת מהר וגם יש לך המון כישרונות. לשקד יש לב ענק שלא מסרב לשום בקשה וסבלנות לכל דרישה וגחמה אבל אם אתם באמת רוצים לשמח אותה, תביאו איזה גוזל אבוד או גור של סוריקטה ותראו מה היא באמת יודעת.

הדס גמליאל
הדס גמליאל
הדס גמליאל

מדריכה בכל רמ"ח איבריה ובכל רוחב חיוכיה. הדס היא קודם כל אדם אוהב טבע, אחר כך היא מאגר בלתי נדלה של ידע ולכל אלה היא מצרפת כושר הדרכה מופלא, שלוות נפש (שלא לומר קור רוח) ובעיקר יכולת בלתי נגמרת להיות מקסימה ונעימה לכולם.

פאני לוי
פאני לוי
פאני לוי

היא תיסע עד סוף העולם בשביל הצבע הנכון, הנייר המתאים, הפרח שיקשט לה את ההפקה בדיוק כמו שהיא רוצה והעיקר שהכל יהיה "פשוט פשוט ויפה ויפה וטעים טעים" תנו לה משימה ותגידו שלום. זה לא סתם יקרה – זה גם יהיה מעולה. מקצועי ומושלם. והכי יפה בעולם. אין הרבה אנשים שיש להם לב ענק כמו הלב של פאני ומי שנכנס לשם – זכה בגדול. אין הרבה נשים שמתקתקות את העולם כמו פאני – וכמה זכינו בגדול שהיא איתנו.

ד"ר ריבה פיינמן
ד"ר ריבה פיינמן
ד"ר ריבה פיינמן

נשמה עצומה, רחבה, גדולה ואינסופית כמעט. אישה מיוחדת, רופאה בחסד, בשקט בשקט רואה הכל ובתבונה אינסופית פותרת כל עניין. אשת צוות נפלאה, שאקלית – על , רופאה מוטסת ששרתה שנים רבות בחיל האוויר, מומחית בהמטולוגיה, אבל בעיקר- מומחית באנשים.

ורדית שם טוב
ורדית שם טוב
ורדית שם טוב

אם רק תתנו לה, היא בעיקר תצחיק אתכם. פצצת אנרגיה בלתי נגמרת, מבשלת נפלא, מתקתקת סירים, חביתות, בישולים, דגים, טיגונים, הכל טעים, והכל קטן עליה. יאללה מה עכשיו? עושים? עושים! תמיד זמינה לעזור, תמיד ברוח טובה. אחות במקצועה. אחותינו בנפשה.

ענת פרץ
ענת פרץ
ענת פרץ

בשביל ענת, בלת"מ הוא אתגר ולא קושי אולי זה בגלל שרוב הזמן היא מנהלת מערכות מידע, מנתחת מערכות, מפתחת יישומים, מייעצת, נותנת תמיכה, מדריכה ומנחה משתמשים.  אחרי כל אלה... מה זה בשבילה לתקתק ארוחה?

רק תנו לה לרוץ ולפנק את האנשים שהיא אוהבת ותראו איך היא תגיע עד סוף העולם

ד"ר ענת פינקלשטיין
ד"ר ענת פינקלשטיין
ד"ר ענת פינקלשטיין

רופאת ילדים , נשואה לרופא ומגדלת בעצמה 5 ילדים וכלבה אבל מתרגשת מילדים אפריקאים כאילו היו שלה... מבלה את רוב זמנה על הכבישים בהסעות של הילדים אבל כשלא...עובדת (הרבה) , נהנית מהעומס ומטיילת בכל מקום שמציעים לה. רופאת מסעות מנוסה, מרגיעה, נעימה, אחראית ואשת צוות מצוינת.

הגר מגן
הגר מגן
הגר מגן

מה כיף איתה? שמצד אחד היא הפועלת הכי חרוצה ועמלנית בעולם. שקטה ומדויקת. פשוט עושה. ומצד שני : תמיד ראש גדול ומחשבה קדימה על איך להיות יותר יעילים, מעולים, ומדויקים. מעצבת גרפית שמצליחה להעביר מסרים מדויקים במצגות הכי מצחיקות שיש ובאייקונים הכי חדים ומדויקים. מנגנת בגיטרה, מרובת כישרונות אבל בעיקר יש לה את הכישרון הנדיר והנפלא לעשות הכל בחברות, באהבה וברוח טובה.

מיכל מיכאלי
מיכל מיכאלי
מיכל מיכאלי

זה לא השניצלים עם הטעם האלוהי לארבעים אנשים, זה לא סיר הפתיתים שכולם מלקקים את תחתיתו הטעימה, אלה לא הקציצות שרק אלוהים יודע מאיפה המתכון שלהן וגם לא הדגים החריפים שצובטים בנשמה. זה לא התקתוק של רכב המנהלה, זו לא היכולת למצוא באמצע הלילה את פותחן היין בארגז הכי פנימי, זה לא כושר הניווט ולא היכולת להסתדר עם כל אחד בכל מצב. זה לא שכל משתתפי ומשתתפות המסע בטוחים שהיא אמא שלהם לשבוע, אלה לא העיניים היפות וגם לא החיוך האינסופי והאמיתי בכל שעה משעות היום והלילה. זה אפילו לא החיבוק ברגעי השיא והשמחה האמיתית כשהכל הכי הכי סבבה. זו השותפות האמיתית והידיעה שעם מיכל תמיד הכל יהיה בסדר. גב, כתף, משענת. עיניים, לב, נשמה. רק תנו לה משימה.

מיה קורקוס
מיה קורקוס
מיה קורקוס

מפיקה בהוויה ובנשמה והכי טובה בלגרום לדברים לקרות. בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית. בעבר: ארטדירקטורית במשרד פרסום, מפיקה בכירה בטלוויזיה ובחברת תקליטים. כיום: אופרייטורית של טיולים בארץ לקבוצות מחו"ל. אמא של גיא וניר החתיכים ההורסים, חיה בכפר סירקין עם שבלול ושני חתולים ובכל בוקר, עוד לפני הקפה, מעבירה לארבע על ארבע ונוסעת לעבודה דרך השדות של המושב.

ד"ר גילת לבני
ד"ר גילת לבני
ד"ר גילת לבני

השתתפה כרופאה בהמון מסעות ועדיין מתרגשת בכל פעם מחדש. לפעמים נדמה שהיא פשוט נולדה רופאה: אמהית, מטפלת, דואגת בכנות, מתעניינת. "זה עוד כואב"? היא שואלת. ורק מהשאלה כבר מרגישים יותר טוב. רופאת ילדים בנשמה. מקצועית, מרגיעה, אחראית. וכשכל זה נגמר היא הולכת לרוץ איזה עשרה קילומטרים בשביל הנפש. ואחר כך גם לרכב על אופניים, ולשחות. וטריאתלון. שכחנו משהו?

ד"ר יעל חביב
ד"ר יעל חביב
ד"ר יעל חביב

בהתחלה היא חשבה שמסעות שטח זה בכלל לא בשבילה. אחר כך היא פשוט התרגלה. ואז גם קצת נהנתה, ובסוף התמכרה: נבונה, רגישה, מקצועית, אכפתית, מנהלת היחידה לטיפול נמרץ ומומחית ברפואת חירום אבל מבטיחה שבמסעות שלה לא קורה שם דבר.

ד"ר אביגייל מעייני
ד"ר אביגייל מעייני
ד"ר אביגייל מעייני

היא תצחיק אתכם עד לב שמיים ותזיל דמעה מול כל ילד חולה או רעב או נטוש. היא רופאת נשים שיצאה לאפריקה כדי לסייע לחולים ולהעביר שם הכשרות מקצועיות. היא חזרה לארץ אבל נשארה עם אפריקה בנשמה כולל טיפול במרפאות הפליטים כאן, בארץ. רגישה, אחראית, אמפטית ובעיקר: קורעת מצחוק. רופאה ואישה מיוחדת במינה.

אורלי בר
אורלי בר
אורלי בר

בזמנה החופשי היא ממנכ"לת חברה. בשאר הזמן היא מלאת אנרגיות, פלפלית חריפה ומדויקת ועוד נשאר לה זמן להיות אישה עם לב גדול ורחב שמגדלת משפחה לתפארת מדינת ישראל. <br />אם אתם יוצאים לעולם כדאי שאורלי תהיה איתכם ומאותו רגע תוכלו לדעת שהכל יהיה מתוקתק ומנוהל, סגור ופתור והכל עם חיוך נפלא כמו שרק לאורלי יש.

סימי חלבה
סימי חלבה
סימי חלבה

אופרטורית ותיקה וסופר מקצועית, שגם אחרי שהיא סוגרת עשרות טיסות ומאות הזמנות שום פרט לא יעלם לה מהעיניים. רק תנו לה יעד אקזוטי ותראו איך היא פורחת! לסימי יש יכולת מופלאה להיות על כל הפרטים, ליעל, לשפר, לסדר, לארגן, לתקתק, לגרום לדברים לקרות והכל בקלי קלות ועם חיוך משגע. רק אל תציעו לה תה צמחים בכוס חד פעמית כי זה לא נכנס למיחזורית!

חנה מזרחי
חנה מזרחי
חנה מזרחי

בין הערבות והדרכים, באמצע שום מקום, עולים אדים וניחוחות של ....מה זה? פאטה מורגנה? לא... זוהי חנה! איך מכינים מרק מאבן? איך מבשלים ממולאים מאבק? איך קוצצים סלט מסלע? והכל טעים וחם ומזמין וממלא, בכמויות נדיבות של חום תבלין ואהבה. ובצד עומדת חנה הקוסמת. מחייכת. אבל הקינוח המתוק, האינסופי והכי האמיתי של חנה - הוא קינוח של חיבוק. בלי הרבה מילה. באמצע שום מקום. בינות האוכל, האהבה, הבוץ והאבק- הבישולים של חנה תמיד הם בית ולרגע אין מרחק.

איילת צ'יבוטרו
איילת צ'יבוטרו
איילת צ'יבוטרו

כמה עדינה, ככה מבינה עניין. כמה יסודית ורצינית - ככה אכפתית. אומרים עליה שהחיוך שלה עובר גם דרך הטלפון אבל הכי כיף זה לראות את החיוך הזה בחיים. איילת היא חלק מצוות המשרד ואם היתה לכם שיחת טלפון כיפית – יש מצב שזה היה איתה. לאיילת יש לב ענק וסבלנות בלי סוף רק אל תפריעו לה לרוץ בבוקר ותראו איך היא מבסוטה!

 

ליאורה חנינוביץ
ליאורה חנינוביץ
ליאורה חנינוביץ

בתור אחת שמשלחת שתילים ומזיזה משאיות מה זה בשבילה להיות מנהלנית של מסע? האישה הזאת לא מפחדת מכלום מלבד משעמום. היא תעשה הכל כדי שכולם ייהנו ובדרך לא תשכח להיות הנהנית המרכזית. בעיקר כי נדמה שהיא יכולה הכל ובאותו זמן גם לצחוק מכל רגע. יצירתית, מפתיעה, מצחיקה, מחבקת, מרגישה, והכל בכיף - מה קשה בכלל?

גיל בן-נון
גיל בן-נון
גיל בן-נון

רואה רחוק רואה שקוף, רואה הכל, רואה לעומק. רואה רחב. רואה זויות, רואה דרכים נוספות. רואה אנשים, וטבע. ומתרגש כל כך מאנשים ומטבע. ומילדים. מוכשר בטירוף, מנהלן אלוף, מבצע, יודע, עושה – והכל בכשרון ובצורה מצוינת. גיל סקרן, ידען, מרתק, אוסף חוויות, צבעים וגוונים. איש של ראש גדול שיודע להיות חלק מצוות, חושב אחרת אבל תמיד בפוקוס. לסמוך עליו לגמרי והכל יהיה בסדר.

שלומית ברנסקי
שלומית ברנסקי
שלומית ברנסקי

רואה, קולטת, רגישה, מבינה, פותרת, סוגרת והכל בלי שאף אחד יראה או ישמע. מגיעה מעולם הטיפול, ולכן בשבילה מסע זה לא רק תרמיל ואוהל – מסע זה קודם כל תהליך, הוא לא מתחיל כשהוא מתחיל ולא נגמר כשהוא נגמר. אשת צוות מעולה, מביטה בעיניים ורואה את הנשמה. ואיזו נשמה גדולה יש לאישה הקטנה הזאת!

גילי בן נחום
גילי בן נחום
גילי בן נחום

מלכת מתיחות הבוקר, (בבוקר, בערב, ואם צריך – גם באמצע היום!) מלכת הספורט והכושר והכי נפש בריאה בגוף בריא, אבל לפני הכל, גילי היא אישה של אנשים, של חיוכים, של קשרים ושל חברויות. רצינית, דייקנית, חברותית, תנו לה משימה ותשכחו מזה – זה כבר קרה. וקטן עליה.

ליאת שדה
ליאת שדה
ליאת שדה

זה שהיא ממנכ"לת חברות ומנפיקה הנפקות לא אומר שהיא לא מדברת סינית, משחקת כדורסל, צוללת גולשת וגם אמא לשלושה ילדים. במאגמה היא מנהלת את תחום הרשתות החברתיות והאינטרנט ואם יש מישהו שמבין את התחום &ndash; זאת היא. אז תעשו לה לייק.

אילן שיפמן
אילן שיפמן
אילן שיפמן

הוא יוביל אתכם בדרכי שטח פתלתלות אבל תמיד ידע את הצפון וידאג שתחזרו בבטחה. אילן הוא איש שטח מנוסה, בקיא וידען שתמיד מביא איתו חיוך ועין טובה. חובב נלהב של כל כלי תחבורה באשר הוא, של יעדים אתגריים בעולם ושל בעלי חיים – לא בהכרח הסדר הזה. מצליח להיות גם הראשון שמוביל את הקבוצה וגם המאסף שדואג להכל- מהג'יפ והגלגלים הגדולים ועד לתרמוס התה של האחרונים.

נויה גונן
נויה גונן
נויה גונן

מכירים את אלה שפותרים כל דבר בלי בעיה ועוד מחייכים ? אז נויה היא כזאת. נויה היא אוסף של אופטימיות חסרת תקנה, חיוכים מרחיבי לב ויכולת מופלאה לפתור בעיות בקלות. <br /> אחרי שנים רבות בשרותי הביטחון השונים היא בודקת פוליגרף עצמאית ולמרות שהיא טוענת שאפיית מתוקים זה רק תחביב שלה,&nbsp; בעינינו זה כבר מזמן היה צריך להיות סוג של מקצוע. <br /> בקיצור, פשוט צריך תמצית ממנה בקפה של הבוקר והיום יראה הרבה יותר טוב.

אורלי מרינוב
אורלי מרינוב
אורלי מרינוב

אין דבר שהאישה הזאת לא יכולה לעשות. היא שומעת. מתבוננת. בוחנת את הסוגיה ואז... שולפת, מארגנת, חותכת, פותחת, סוגרת, בודקת. הייתה בעיה? שחקנית מופלאה בצוות: אם צריך - היא ההגה, אם צריך - היא הגלגל. תמיד יודעת וקולטת בחושים, איפה צריך להיות, ואיפה לא נכון להיות כרגע בכלל. היא אולר, היא ספוג, היא חץ שלוח, היא מהדק, היא פטיש, היא מטוס, היא טנק. היא בעיקר נהדרת, זה בטוח. וכשהיא לא במנהלה ...מי היה מאמין שסופרוומן מגיעה מעולם הביטוח?

ד"ר גלי בן דהאן
ד"ר גלי בן דהאן
ד"ר גלי בן דהאן

כירורגית עם ניסיון של שנים שהכי אוהבת לנהוג בשטח. חובבת נופים, מתפעלת מצבעים ומבינה אנשים. מביאה איתה ידע עצום בכל נושא שתבחרו ונשמה בגודל היקום. בנוסף לכל אלה היא גם אשת צוות מעולה, מסורה, אכפתית, נעימה מחבקת ומצחיקה כבר אמרנו? כיף איתך גלי.

סמדר יגר
סמדר יגר
סמדר יגר

לקחה על עצמה בשמחה את המיתוג של כל חברת מאגמה ושל כל פרויקט ופרויקט – החל מהנראות הכללית ועד לאתר שאתם גולשים בו כרגע. מתרגשת לראות מאות מטיילים לובשים חולצות עם הלוגואים שעיצבה באהבה ומחברת בין שתי האהבות הגדולות שלה: לעצב דברים ולגלות עולמות חדשים. מנהלת ושותפה בסטודיו we do design לעיצוב גרפי

עדי פימנטל
עדי פימנטל
עדי פימנטל

יש לכם משימה שאתם צריכים שתהיה ממש מתוקתקת? בקשו מעדי לטפל בה וראו את העניין כסגור. היא כבר תארגן את זה פי אלף יותר טוב ממה שדמיינתם וגם תגרום לכם להרגיש שזה בכלל לא קשה. סגן אלוף (במיל) עדי פימנטל היתה אחראית צה"ל על קשרי חוץ והיום היא בעיקר עושה חיים, מתרגלת יוגה, מפתחת סדנאות, מנטורית של פורשי צה"ל , מאמנת אישית , בונה תכניות אימון ומקדישה את זמנה (המועט) לסיוע לבני נוער לקראת שרותם בצה"ל. אוהבים אותך המפקדת.

צור לביא
צור לביא
צור לביא

לב של גוזל בתוך המון המון איש. מנהלן מנוסה, אחראי ורב יכולות, אבל קודם כל איש של עשייה: בשקט, במסירות ובנחת הכל מתבצע והכל מצוין. תנו משימה וצאו לדרך. אצל צור זה כבר יתבצע. לזכותו נזקפים לא מעט חילוצים הירואים ברחבי העולם (זוכר בדרום אפריקה את הג'יפ בנחל? והגרירה בלפלנד? והתעלה באוגנדה?) תמיד בהומור, בחיוך, בנחת. כי אצל צור זה קודם מסקרן ומעניין ואיך הוא רואה הכל ונהנה מכל רגע.

דינה פרומוביץ
דינה פרומוביץ
דינה פרומוביץ

הכי מבינה ארגונים, עסקים, אנשים ונשים. הכי פותרת בעיות, מנהלת משברים, מתקתקת דברים (לפחות חמישה בו זמנית ובדרך כלל בשלמות) הכי אני -תכף &ndash; מסדרת - את - זה מה - הבעיה ? הכי אישה חזקה, מבריקה, מיוחדת, נבונה, מובילה. הכי בעלת תפקיד ניהולי בכיר וגם אמא.&nbsp;הכי מנחת אירועים כשצריך: רהוטה, מדהימה ולא מתבלבלת. הכי מאפרת לעת מצוא. הכי מאחרת אבל מי יכול עליה.

אופיר מרינוב
אופיר מרינוב
אופיר מרינוב

מצעירות המנהלה שלנו המכונה גם "בייבי מאגמה" . רצינית, מסורה תקתקנית, אלופה וכיאה לרשג"דית בדימוס - הכי חרוצה ומאורגנת. קונדיטורית מוכשרת ששולפת כל הזמן פינוקים והפתעות: נשיקות מרנג מתוקות מתחבאות בין העצים, מגשי עוגיות מעטרות את הפסקת הקפה וכדורי שוקולד חלומיים שנמסים בפה צצים להם ככה...יכולת הנתינה שלה פשוט לא נגמרת או בקיצור העץ (אמא אורלי) לא נופל רחוק מהתפוח.

עמית צור מרקס
עמית צור מרקס
עמית צור מרקס

כשאלוהים חילק כשרונות – עמית פשוט הייתה שם. ככה יצא שהיא קיבלה (כמעט) את כולם. האישה הכי יצירתית שיש מדריכה מסעות שטח באהבה ענקית ובמסירות אין קץ. מובילה, מנהיגה, מצחיקה, ענקית בכל מובן של המילה. תגידו שטח – תגידו עמית. אדריכלית ומעצבת תעשייתית שמטפחת משפחה גדולה ומדהימה במושב ניר בנים.

ד"ר יעל מוזר
ד"ר יעל מוזר
ד"ר יעל מוזר

דוקטור מוזר וגברת יעל. ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. הכי שטותניקית, הכי מצחיקה, הכי רוקדת עם פילים בשמורה, הכי קל לעבוד עליה, הכי ראשונה לקפוץ ולא מפחדת לטעום, הכי מדברת בלי סוף ואין סיכוי לסתום. עד ש... ד"ר מוזר לקבלה! אמרנו לכם שהיא רופאה. בשנייה אחת היא בתפקיד: איזמל, ממחטה, כדור כזה, כדור אחר. "אל תבכי, יהיה בסדר" מסבירה ומרגיעה. בתיק יש לה אלונקה, חדר ניתוח, וגם אמבולנס - שיהיה בטוח. כל כדור ארוז בניילון, כל מילה שלה פנינה, כל מגע מרפא ברגע גם בלי צילום ובלי תפירה. ובשנייה היא מקפלת את חדר הניתוח שנפתח, והלב שוב פועם בסדר ושמח, וטוב לנו כל כך.

ד"ר מוזר, גב' יעל. ידיים ולב כחול זהב. את תשבעי את שבועת הרופא, ואנחנו נשבע שלנצח אותך נאהב.

תמר ריין-פישבורן
תמר ריין-פישבורן
תמר ריין-פישבורן

המלווה האולטימטיבית לנשים שומרות מסורת ומהראשונות שעזרו לבנות את הקונספט הייחודי למסעות שכאלה. יודעת לענות על שאלות כמו: מה יהיה בשבת? צריך כיסוי ראש גם בחברת נשים באפריקה? ובעיקר: "אני לא נרדמת מרוב התרגשות... " זה עובד לאט, מדויק, יסודי ונכון. תמר שומעת, מתבוננת, לומדת ואז פותחת בשיחה. מחוץ למסעות מאגמה היא נושאת תפקיד בכיר בחברה גדולה - אבל למעשה היא אינסטלטור- בקלות פותחת כל סתימה. בעדינות שואלת אם אפשר, בצניעות מספרת מה היא ראתה, שואלת שאלות ופתאום הכל אפשר. ועננים מתבהרים. ואפשר להמשיך לנסוע. הייתה בעיה? אין בעיה. נוסעים. ככה זה עם תמר.

ד"ר שרון אלון
ד"ר שרון אלון
ד"ר שרון אלון

אצל שרון מקדימים תרופה למכה: היא רופאת משפחה מסורה ומדויקת ואצלה הרעיון הוא מניעה: לשתות? לשתות! לשטוף ידיים? לשטוף! קסדה? קסדה! חגורה? חגורה! קרם הגנה? הגנה! (יש שמועה שהיא גם בודקת מי צחצח שיניים אבל זו רק שמועה....) וכל זאת למה?! כי שרון באה להנות!! לצחוק בג'יפ! לרקוד על אם הדרך! לבנות את האוהל עם כולם, לטפס על ההר הכי גבוה ולדווש באופניים הכי חזק!! הכי מאגמה אדירה! באנו להינות,לא?

קרנית גולדווסר
קרנית גולדווסר
קרנית גולדווסר

היא כבר נסעה עד סוף העולם כי שום דבר לא יעצור אותה, היא פרויקטורית בחסד שלא מפחדת מפרטים אבל תמיד תראה את התמונה הגדולה, וכשהיא לוקחת על עצמה משימה &ndash; היא תהיה לא פחות ממושלמת. מנהיגה, השראה, אישה קטנה- גדולה, אשת צוות מעולה, פרטנרית למסע, לחשיבה, לניהול, למסע, לחיים.

ד"ר שימרית רינגלשטיין – הרלב
ד"ר שימרית רינגלשטיין – הרלב
ד"ר שימרית רינגלשטיין – הרלב

שילוב של מקצועיות שקטה, חכמה ורגישות עם המון שמחה וצחוק. היא רופאה המטולוגית בבית החולים רמב"ם שגם במסע וגם בחיים דואגת לכל מי שסביבה בחיוך ממיס ומרגיע. אמא לשלושה בנים שבין כל עיסוקיה מצליחה גם לרוץ ולעשות פילאטיס, הכי רצינית מול המטופלים שלה שמשיגים אותה בכל שעה – והכי צוחקת , קלילה ואשת צוות מעולה במסע.

ד"ר אסנת לבציון – קורח וד"ר עמית קורח
ד"ר אסנת לבציון – קורח וד"ר עמית קורח
ד"ר אסנת לבציון – קורח וד"ר עמית קורח

היא מנהלת את בית החולים אסף הרופא. הוא מנתח לב מוכשר במיוחד. וכן, הם נשואים, שניהם רופאים ויש להם ארבעה בנים מופלאים. הם כבר יצאו למסעות יחד ולחוד ותמיד הביאו איתם את האיכות המיוחדת, הרוח הטובה, היכולת הנפלאה לעבוד בצוות ואת האהבה משותפת לספורט... אז איך בין כל העיסוקים שלהם הם מוצאים זמן למסעות בעולם? כי כנראה שככה זה אצל אנשים ממש מוכשרים: את מעט הזמן שיש - הם מנצלים לדברים שהם. אוהבים.

מירי פלד
מירי פלד
מירי פלד

אם יש דבר אחד שאתם צריכים לקחת איתכם לאי בודד – תדאגו שזאת תהיה מירי. כי כשמירי בסביבה, לא רק  שהכל יהיה בסדר, זה גם יהיה מצחיק וכיפי, מלא באנרגיות וזורם בהנאה. היא אישה של אנשים, שהולכים אחריה באהבה, בעיקר בגלל השילוב המיוחד של לב ענק, אנרגיות מדהימות ומנהיגות ברורה. היא אחת הנשים המשובחות שיש ואחת המפקדות הכי מוערכות במשטרה. מצדיעים לך מירי!

שמעון פלד
שמעון פלד
שמעון פלד

בכיס יש לו לדרמן, אוהל, אבן אש וסוכריה. שמעון הוא האיש ללכת אחריו באש ובמים, בכל מזג אוויר ובכל יעד בעולם. איש של שטח, אנשים וחבלים (אומגה, סנפלינג...) אלוף הדרכת הנהיגה בשטח - תמיד בקור רוח ובחיוך שמסיר כל דאגה. יש לו יכולת מופלאה לדבר עם ילדים, נשים, גברים, קשישים, ומקומיים בכל שפה (ויש הטוענים שגם עם חיות). זה האיש לפתוח איתו אוהל ומדורה באמצע שום מקום ולשמוע צ'יזבטים עד אמצע הלילה.

מירב בן ארי
מירב בן ארי
מירב בן ארי

מי רוצה לעוף? מי רוצה טירוף? מי אוהב אותי? מי שאמר "אני" כנראה פגש את מירב. נדמה שהיא אף פעם לא לבד. תמיד מוקפת באנשים. תמיד באנרגיה בלתי נגמרת, תמיד יש משהו דחוף, משהו על הראש, היא עסוקה עכשיו אבל למה זה מצחיק??? מנהיגה, בליינית, נשמה ענקית, חברתית, ציבורית, האישה שהקימה וניהלה במשך שנים את מרכזי "דרך האתגר" לנוער בסיכון, הפכה לחברת הכנסת הכי חברתית שיש ומי שמרגישה הכי טוב בכאוס. אוהבים אותך, מירב.

ד"ר דרורית אטיאס
ד"ר דרורית אטיאס
ד"ר דרורית אטיאס

מנהלת את תחום הרפואה במסעות ואחראית על הצוות הרפואי של מאגמה. רופאת מטיילים והאישה שהרוויחה ביושר את הכינוי "ד"ר נחמן" בשל יכולות הריקוד המרשימות שהפגינה ברחבי נמיביה. מכירה כל מחלה טרופית נדירה ומגלגלת על הלשון סטטיסטיקות של עקיצות ברחבי העולם. בדיוק בגלל זה היא תדאג שהצוות שלה תמיד יהיה מוכן ומצויד בשלל עזרים, תרופות ומשחות. רגישה, חמה, דואגת, אכפתית, מתעניינת. רופאה בנשמה.

נויה שגיב
נויה שגיב
נויה שגיב

תל אביבית מיום היוולדה. באופניים, ליד הים ומשום כך ואף על פי כן חייבת מדי פעם קצת אבק דרכים ועולמות נסתרים. ספר לאי בודד? תנ"ך. אבל זה לא חכמה, יש לה תמיד תנ"ך. בתיק, באוטו, בכל מקום. מלמדת תנ"ך במסגרות פורמליות וא-פורמליות, כותבת ספרי לימוד במקרא ומנחה סדנאות בנושא תרבות עברית וזהות יהודית. אחת החוויות הכי חזקות שלה מההדרכה: לעמוד עם קבוצה על ראש הר, להסתכל בנופי בראשית ולקרוא איתם בקול: "בראשית ברא אלוהים את השמיים ואת הארץ. אמא של עומר, תכף מסיימת את הדוקטוראט, מנהלת את פרויקט "מאגמה 13"

חגית זיידנר
חגית זיידנר
חגית זיידנר

הכי חייכנית ומתוקה, הכי שקטה, הכי נשמה ענקית ונדירה. אישה עם טעם משובח שהכל אצלה תמיד יפה עד עוצר נשימה והכי נעים בעולם כי היא פשוט מומחית בליצור סביבה את כל הנעים הזה. ברוכת כשרונות שכמוה. אבל אל תטעו בה לרגע: מדובר בנהגת השטח הכי טובה בארץ, באישה שעולם הספורט המוטורי זורם לה בדם ולא משנה אם זה בראלי, בג'יפ, בRZR החדש שלה, בעיתונים מרחבי העולם להם היא מדווחת או בסתם יום טיול שטח לדרום - כי שם הנשמה שלה הכי שקטה. הכי שאקלית.

ד"ר טל מן
ד"ר טל מן
ד"ר טל מן

אולי נראה לכם שד"ר טל מן הגיעה למסע כדי לטייל אבל האמת היא שקודם כל היא הגיעה כדי לרוץ ... האישה הזאת מוצאת מסלולי ריצה גם במקומות הנידחים ביותר בעולם ואם היא לא תרוץ, היא בטח תשחה כי ככה זה כשהספורט זורם בדם, בגוף, בנשמה. היא מומחית ברפואה פנימית וטיפול נמרץ, ובעיקר היא שילוב נפלא של רגישות – תבונה – הומור - ידע ואשת צוות משובחת. לגמרי מישהי לרוץ איתה.

אתי ארנון
אתי ארנון
אתי ארנון

מרוב שהיא קטנה לפעמים קשה למצוא אותה, אבל אל תתבלבלו לרגע: האישה הזאת יודעת בדיוק מה היא עושה.
מזיזה הרים, פותרת דברים, בשקט, בצנעה, בתבונה, עושה הרבה, מדברת מעט והכל מתבצע בדיוק כמו שצריך.
אחר כך היא קצת רוקדת, קצת מפזזת, נוסעת להצטלם ל"וויפאווט" בארגנטינה ואם צריך : נזכרת שהיא גם אחות.
אפילו סוחרי השוק באלבניה מתגעגעים לאישה הקטנה שכבשה את ליבם וזכתה לכינוי המקצועי "פָטוּרה".

שרון פרנקו
שרון פרנקו
שרון פרנקו

להתבונן על הכל מהתחלה. לרצות להבין הכי לעומק. להתרגש מהידע, להמחיש אותו, לספר אותו והכי חשוב: לגרום לאחרים להתרגש איתך ביחד. לצאת עם שרון למסע זה קודם כל לשמוח ביופי. לראות את היופי, להתרגש ולהתפעל. לחוות ולהתפלא. נגרית, רועת צאן, מעצבת, מתקתקת, יוצרת. יכולה הכל. מדהימה כבר אמרנו?

שרית חפץ
שרית חפץ
שרית חפץ

בלב של שרית יש המון מקום, בראש שלה יש המון ידע ובנעליים שלה תמיד יש צבע: בדרך כלל אדום או סגול. היא מנהלת חברה גדולה, אחראית על עשרות עובדים, מסתדרת מצוין עם מדע וטכנולוגיה ומתחברת בקלות למצגות, חיבורים ומחשבים אבל בעיקר לאנשים. שמחה לפתוח דף גמרא באמצע מסע (רק בשביל הדיון הפילוסופי) בדיוק כמו שהיא שמחה לתת חיבוק גדול וחיוך עוד יותר גדול.

בתיה גולדשטיין
בתיה גולדשטיין
בתיה גולדשטיין

אין ספק שהיא אחד האנשים הכי נעימים וחיוביים בעולם. שילוב מיוחד של יכולת ארגון מעולה עם רגישות מיוחדת לאנשים סביבה וחיוך שבדרך כלל הוא לבדו מספיק כדי לסדר עניינים. היא מנהלת שרשרת אספקה בחטיבה הרפואית של פיליפס, גרה בטל אל שבצפון, נשואה ואמא לארבעה אבל בעיקר, היא אישה שגידלה שלישיה (כן כן, שלישיה!) יש דבר שהיא לא יכולה?

יאיר האן
יאיר האן
יאיר האן

מנהלן, הרפתקן, אומגיסט בנשמה. איש שטח, איש חבלים, איש שרץ למרחקים ארוכים. חילוץ והצלה, בישול ואפיה, הילד שבו מתבונן בפליאה ובסקרנות בכל מה שסביבו - והכל בהתרגשות גדולה. לב ענק , סבלנות, הקשבה, תמיד מוצא את המילה הטובה. קסם של איש וכשמו כן הוא - מאיר סביבו.

ד"ר סימה חדד
ד"ר סימה חדד
ד"ר סימה חדד

שווה להכיר את הבפנים של האישה הזאת שתמיד יודעת לתת את ההרגשה שאנחנו בידיים טובות וששום דבר רע לא יקרה...בשקט ובנועם דואגת שכולם מסביב יהיו בטוב ותוך כדי זה נלחמת עד חורמה בכל חיידק ושריטה. השתתפה כרופאה במסעות שטח רבים ברחבי העולם , מקסימה, חברותית, נעימה, רק אל תזכירו לה בילהרציה...

משה גלנץ
משה גלנץ
משה גלנץ

לכל כוכב יש שם ובמקרה של משה הוא גם מכיר את השם שלו. מדובר באחד האנשים עם הכי הרבה תחומי עניין, ידע וסקרנות: הוא עיתונאי, הוא כותב, הוא מפיק סרטים, יש לו מבשלת בירה (על "בירה גלנץ" כבר שמעתם?), הוא שר במקהלה המקומית ואפילו משמש כחזן בבית הכנסת של ירוחם שם הוא ומשפחתו מפריחים את השממה. אבל כל זה מתגמד אל מול הרגע שבו תבקשו ממנו לדבר על כוכבים כי בשבילו אסטרונומיה זה החיים.

יעל מלל
יעל מלל
יעל מלל

מעצבת פנים, שחקנית בתיאטרון חובבים ואחת הנשים עם הטעם הכי משובח שיש. "טורררפת" על הקונספט של מסע נשים כבר שנים. צומחת ממסע למסע ומאמינה שכל אחת חייבת לעצמה את המסע הזה. האישה המכונה במאגמה "יעלי הכל קורה לי"  מביאה איתה טונות של שמחה ובלאגן , גאה להיות חלק ממשפחת המנהלה ומאמינה ענקית ביכולת שלנו להגשים את החלומות של המשתתפות במסע.

דנה שגיא
דנה שגיא
דנה שגיא

כל כך הרבה תבונה ורגישות באישה אחת, כל כך הרבה לב גדול שכל ילדי אפריקה נכנסו אליו, כל כך הרבה אהבה לספורט, כל כך הרבה בעלי חיים מוצאים אצלה נחמה, דנה היא אוסף של תכונות טובות, אהבת מסעות ויד מושטת. אתם פשוט רוצים אותה במסע שלכם.

דניאלה בן אור
דניאלה בן אור
דניאלה בן אור

קיבוצניקית בדם, אבל מזמן כבר לא שם. גדלה וצמחה בערבות הנגב, בין נופים שטוחים ושקיעות מדהימות וכנראה שבין גיוס אבטיחים לדילול נקטרינות גם רכשה את המסירות לעבודה שהיא מביאה היום למשרד של מאגמה. מטפחת בעל, בת, בן וכלבה ...חובבת ספורט וספרים והכי חשוב: תקשורתית ואוהבת אנשים.

חרותה ישראלי
חרותה ישראלי
חרותה ישראלי

האישה ששום דבר לא יהיה פחות ממושלם אצלה ומי אמר שפרפקציוניזם זאת מילה רעה?

מדויקת, מסודרת, מאורגנת, רושמת, בודקת, בודקת שוב, מוודאת ובסוף, כשהכל מסודר ומצליח לה. וואו. הלב מתרחב. ואיזה לב: מכילה, מתרגשת, אוהבת, תומכת, נמצאת.

תמיד במינון הנכון, המרגיש, המדויק כל כך. תקתקנית על, אשת כספים והכי בעקבים, מי היה מאמין שככה היא מארגנת מאהלים?

אריק אמיתי
אריק אמיתי
אריק אמיתי

האיש המכונה "אתגריק" הוא קודם כל מדריך גלישה, איש חבלים ובונה אומגות לתפארת. אחר כך הוא איש צוות נפלא ומנהלן משובח אבל הדובדבן האמיתי: מדובר בדוקטור לזמר העברי. בכיס אחד לדרמן ובשני שירון. רק תנו לו קצת "ים השיבולים שמסביב" ותראו מה זה אושר.

איה בן עזרי
איה בן עזרי
איה בן עזרי

יש כל מיני סוגים של צלמים ויש את איה בן עזרי: האישה שתקום בשביל צילום טוב בכל שעה לא הגיונית ותיסע עד סוף העולם בשביל תמונה שווה. אהבת הצילום שלה כל כך מדבקת שהיא לא רק מלמדת את סודות הצילום – היא גם יצרה את הקונספט של מסעות צילום בעולם וככה פשוט חיברה בין שתי האהבות הכי גדולות שלה : צילום ומסעות שטח. רק תנו לה לנהוג ב4X4 ותראו איך היא זורחת.

נדב טורי
נדב טורי
נדב טורי

הדבר הכי מקסים בנדב זה איך שהוא מצליח להפוך כל הסבר לפשוט וקל. גאולוגיה? התנהגות בעלי חיים? תופעות טבע בלתי מוסברות? רק תנו לו לספר לכם על זה ותראו איך אתם רוצים עוד. נדב ממיס ילדים ומבוגרים. איך? חיוך, חיבוק, סיפור מצחיק ומבט בגובה עיניו הכחולות. כשהוא לא מדריך במאגמה הוא מפתח תכניות לימודים, מרכז תכניות הדרכה וחי אי שם בערבה.

איריס בירותי
איריס בירותי
איריס בירותי

מאמנת מנהלים, צוותים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה. מלווה אותם בהתמודדות עם אתגרים אישיים וניהוליים ומסייעת להם לפרוץ גבולות ולהגשים את יעדיהם וחלומותיהם. בעצם, בדיוק את זה היא עושה כמלווה במסע: מאמינה ביכולת של אנשים לשנות ולהשתנות, לצמוח ולהגשים וגם עוזרת לזה לקרות. חושבת מאורגן, מובילה תהליכים, בעלת M.A. בסוציולוגיה ארגונית, מנחת קבוצות והכי טובה בלהכין משוקולד דברים קטנים שעושים טעים בפה וכיף בלב.

פרופ' אפרת ברודיא
פרופ' אפרת ברודיא
פרופ' אפרת ברודיא

מצד אחד פצצת אנרגיה מטורפת ומצד שני - רופאה הכי רצינית שיש. מצד אחד שמחת חיים  ורצף בלתי נגמר של צחוק ובדיחות ללא הפסקה ומצד שני – הכי מקצועית. מצד אחד נהגת שטח מצוינת ומצד שני – תחרויות של ריקודים סלוניים . מיוחדת, מהממת, מלאת שמחת חיים, מצחיקה, לא מפסיקה, לא עוצרת, לא נחה, אוהבת אנשים, מתחברת אליהם, שמחה איתם. שמחים איתך!

רונה שולמן
רונה שולמן
רונה שולמן

חיה ונושמת טבע, שקיעות וזריחות, שמיים וכוכבים. רונה רואה את העולם דרך בעלי החיים הנמצאים בו, מתרגשת מציפורים, מצמחים (במיוחד אם הם טרופיים) מבעלי חיים נדירים וגם מחרקים. לשמוע אותה מסבירה ולהתמכר למילים. להתאהב במקום בו מטיילים דרך עיניה: באפריקה פשוט כי היא אפריקאית בנשמה, בקוסטה ריקה בגלל החיות ופורטוגל פשוט כי היא מהממת. אין גבול ליפי העולם דרך עיניה של רונה. נשואה ומגדלת באהבה שתי בנות.

למה עם מאגמה

בגלל האיכות

המסלול והתכנים, איכות הרכבים, ההפקות והפינוקים והכי חשוב: האנשים שיהיו איתך שם.

בגלל המגוון

נהיגת שטח, פעילויות אתגריות, מפגשים אנושיים: פסיפס עצום של חוויות בכל מסע.

בגלל הבטיחות

כי אנחנו לא ואמרים שיהיה בסדר. אנחנו דואגים שיהיה מעולה.

בגלל הצוות

מומחים ומקצוענים מהשורה הראשונה. בחרנו אותם במיוחד בשבילך.

בגלל האנשים

אנחנו יודעים שזה חשוב לכם וגאים באיכות המטיילים שלנו.

בגלל האהבה

הצוות, המטיילים, החיבורים, השמחה. כל אלה יוצרים את משפחת מאגמה. בואו להיות חלק ממנו.

בגלל הפרטים הקטנים

ברגעים שאתם לא מצפים, במקומות שאנחנו לא מאמינים.

בגלל היעדים

אפריקה, דרך המשי, קוסטה ריקה, שנגרילה, פיליפינים או חבל בלקן: תמיד נבחר בשבילכם את המסלולים המיוחדים והמרתקים בעולם.

את אישה?

בואי גם בגלל "מאגמה כל השנה": טיולים בארץ, התנדבויות משותפות, מפגשי נשים, מסבות ואירועים: זה מתחיל במסע וממשיך לחיים.

בית מאגמה - כאן זה מתחיל

כאן, במושב ניר צבי , בין הפרדסים והסוסים, נמצא בית מאגמה
הישיבות, הפגישות, התוכניות, הארגונים – הכל מתחיל ויוצא מכאן
כאן נמצא צוות המשרד : עומר , דניאלה, אור גל ושקד – שיענו לכל שאלה שלכם בסבלנות ובחיוך.
וממש כאן , במפגש ההכנה, יתחיל המסע שלכם.
ברוכים הבאים לבית מאגמה

דילוג לתוכן