fbpx
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מסע שטח נשי

נשים שהן מאגמה – השאלון – פלורי שטרלינג

פלורי שטרלינג היא פצצה של אנרגיות טובות: היא עשתה מספר תפקידי ניהול בבנק הפועלים  והיום היא משנה לראש עריית ערד, חברת הנהלת העיר, יו"ר וחברה בכל ועדות העיר ומי שמובילה פרויקטים רבים בערד. את כל זה, יחד עם הרצאות לפנסיונרים, ליווי תלמידי תיכון ואימון אישי לאסירים מכלא באר שבע – היא עושה בהתנדבות. אחר שהשתתפה בארבעה מסעות של מאגמה שווה לשמוע מה הטיפ שלי למי שעתידה לצאת למסע. כל אלה ועוד בראיון.

מגלה בת כמה את? כשתצאו איתי למסע תגלו  

מאיפה? היום מערד. חיפאית במקור.

משפחה לא בוחרים?  אני נשואה + 3 ילדים ו 6 נכדים

ורק בשביל הרזומה: עשיתי מספר תפקידי ניהול וליווי פרוייקטים בבנק הפועלים – פרויקט התייעלות ופרויקט דיגיטל בהנהלה ראשית. היום, אני מקדישה את חיי להתנדבות בנושאים שונים שמעניינים אותי : אני משנה לראש עירית ערד, חברת הנהלת העיר, יו"ר וחברה בכל וועדות העיר, מובילה פרויקטים ומשמשת גם כראש מטה "יש עתיד" בעיר. אני מרצה בכל מועדוני הפנסיונרים בערד בנושאים מגוונים, מלווה את תלמידי י"א בתיכון המקצועי בערד להתנהלות פיננסית נכונה ואת כל זה אני עושה בהתנדבות.
בנוסף, אני מאמנת אישית מוסמכת בתחום של אימון עסקי/ארגוני, מערכות יחסים, ילדים ונוער והפרעות קשב וריכוז. אני מאמנת אישית בכלא באר שבע לאסירים מאובחני הפרעות קשב וריכוז. האימון הוא עיסוק מאתגר מאד ומספק, אני מקבלת המון תובנות ולומדת המון. כל הצלחה של אסיר היא גאווה ענקית עבורי.

לפני המסע: חוששת או נרגשת? השתתפתי בארבעה מסעות של מאגמה: קוסטה ריקה, חבל הבלקן, איחוד האמירויות ו"מאגמה 13" שיצא לארמניה. למסע הזה יצאתי יחד עם הנכד שלי שבסוף המסע אמר שאת החוויה הזו בחיים הוא לא ישכח.

מה הדבר הכי מוצלח שלקחת איתך למסע?
אני לוקחת איתי לכל מסע אי וודאות וסקרנות לגבי השותפים/ות שלי למסע. נרשמת בלי להכיר אף אחד ואף אחת ותמיד חוזרת עם חברים/ות חדשים.

מה הדבר הכי מיותר שלקחת איתך למסע?
הדבר היחיד שלקחתי איתי והיה מיותר זה שתי חולצות ארוכות למסע באיחוד האמירויות. חחח…

מה הדבר שבגללו כדאי להיתקע איתך בג'יפ?
מי שיתקע איתי בג'יפ יקבל אופטימיות, אנרגיות שיא, צחוקים, הכלה, אמפתיה, הקשבה ואם צריך גם אימון אישי על הדרך…

רגע במסע שלא תשכחי

הנסיעה בג'יפ במסע לאיחוד האמירויות, על קו המים, אני עם חצי גוף מחוץ לחלון וכל המים המלוחים ניתזים עלי. הרגשתי בקצה העולם, חופשיה מאושרת ומסופקת.

משהו שלקחת לחיים מהמסע
לקחתי מהמסע המון דברים: היכרות עם נשים מדהימות והבנה שלכל אחת יש את האופי שלה וצריך לדעת להכיל, להבין ולהתפשר. היכולת להתחבר בקלות ובעוצמה למישהי שלא הכרת קודם והכי חשוב: לקחתי לי מספר חברות לחיים.

איפה את רוצה לראות עצמך בעוד חמש שנים ?
עוד 5 שנים אספר לכם על עוד מסעות של מאגמה שעשיתי.

טיפ קטן למי שעתידה לצאת?
צאי למסע גם אם אין לך חברה שרוצה להצטרף, צאי עם חוסר וודאות אבל עם המון אופטימיות, מבטיחה לך שרק תרוויחי מזה. תהיי ספונטנית ותני לעצמך מתנה לחיים. במסע הזה את נכנסת לשטח, אבל יותר מזה – את נכנסת למסע לתוך עצמך- שואלת, לומדת, מתרגשת וחווה רגשות ועוצמות ששכחת שיש בך.

ולסיכום: משהו למאגמה?
לצאת למסע עם מאגמה זה לדעת שהם חושבים על הכל, עד הפרט הכי קטן. המחשבה שמוקדשת למשתתפות ולחוויות המדהימות בשטח, הפעילויות שנוגעות לנו בלב ובנשמה, צוות מאגמה המדהים של מלוות, מנהלניות, מדריכה ורופאה שנותנות את כל כולן, מובילות, מחבקות, מקשיבות, מצחיקות ומשתטות והופכות לחברות מהר מאד.
לצאת עם מאגמה זה לצאת בלי לחשוב על כלום ובלי לקחת כלום חוץ מתיק קטן.
לחזור ממאגמה זה לחזור עם מזוודה ענקית של אהבה, סיפוק, חברות ואהבה.

דילוג לתוכן