fbpx
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מסע שטח נשי

נשים שהן מאגמה – השאלון – טל מזור

היא מנהלת קהילה של אלפי נשים, מנהלת פיתוח עסקי שעובדת עם הארגונים הגדולים במשק, משחקולוגית ובנוסף לכל אלה, היא גם כתבה ספר.
טל מזור, אישה שבחיי היום יום שלה משפיעה על אלפי אנשים, מספרת למה כדאי להתקע איתה בג'יפ ומה היא לקחה מהמסע לחיים

מגלה בת כמה את?
43

מאיפה?
גדלתי במושב עין יהב בערבה (הגענו לשם ממושב מולדת שלמרגלות הגלבוע) ילדיי נולדו ביישוב אזור שבו גרנו עשור משמעותי ביותר עבורנו כמשפחה, כיום אני גרה בפרדס חנה.

משפחה לא בוחרים?
נשואה באושר ואמא ל3 ילדים מופלאים (באמת!). משפחת המקור שלי היא משפחה מאוד משמעותית עבורי. אני ילדה מרכזית בין 7 אחים…דבר שהשפיע לא מעט על חיי בהקשר של שייכות לקבוצות.

ורק בשביל הרזומה:
יזמית חברתית, משחקולוגית ומאמנת עסקית. הקמתי את ארגון אמ"א שפ"ע שהוא הארגון הראשון מסוגו לנשים, המאפשר לנו להיות נוכחות בגידול הילדים תוך התפתחות אישית ועצמאות כלכלית. מעל 10 שנים נגעתי והשפעתי על ההתפתחות של אלפי נשים בישראל. כיום אני מנהלת שותפה בקהילה אותה ייסדתי: עצמאיות יצירתיות. מנהלת פיתוח עסקי של מזור FOREVER וכמשחקולוגית- אני עובדת עם הארגונים הגדולים במשק והופכת את התוכן המועבר לעובדיהם ו/או ללקוחותיהם לתוכן חוויתי המייצר מעורבות של הקהל והטמעה בדרך מהנה, ומשמעותית. כעת גם כתבתי ספר "הדרך לארץ הא"ס" – ארץ הזדמנויות אינסופיות. זה ספר דו צדדי מלא השראה ומודלים פרקטיים הכוללים תרגילים לפיתוח מיומנויות של המאה ה21 למבוגרים.
ספר שהוא הרבה יותר מספר.

לפני המסע – חוששת או נרגשת?
הייתי בשני מסעות שהיו לגמרי שונים זה מזה. לפני המסע הראשון הייתי מאוד נרגשת. זו הייתה עבורי פעם ראשונה שבה אני מגיעה לסביבה נשית שלא מכירה אותי (אני מנהלת קהילה של מעל 15,000 נשים, כך שאני מאוד מוכרת בקהילה של נשים עצמאיות.) לפני המסע השני היו חששות בעיקר כי כבר היו לי ציפיות והאתגר היה לסמוך על זה שגם הפעם יהיה כיף ולהיות באי השוואה למרות שזה האוטומט שלי ואולי של רובינו.

מה הדבר הכי מוצלח שלקחת איתך למסע?
אותנטיות, התלהבות, שמחה ורצון לעזור.

מה הדבר הכי מיותר שלקחת איתך למסע?
ספר. כמובן שלמסע השני כבר לא לקחתי.

נרדמת באוהל?
בטח, קטן עלי. ולא רק באוהל – אני נרדמת בקלות בכל מקום וסיטואציה.

מה הדבר שבגללו כדאי להיתקע איתך בג'יפ?
בקטע טכני – לא בטוח שכדאי:-) בקטע תוכני – לא משעמם איתי אף פעם: משחקים, חידות, קלפים, שאלות מעמיקות…

רגע במסע שלא תשכחי:
במסע הראשון שלי לבלקן – רגע של התמזגות שבו פשוט ישבנו על גדת הנחל ושרנו. במסע השני למרוקו: השקיעה בסהרה וגם הרגע שבו חיכינו לזריחה במרחבי הסהרה האינסופיים.

דבר אחד שלקחת לחיים מהמסע:
חברות. כל מסע הרחיב לי את המעגלים החברתיים. ההכרות עם נשים אחרות שעם חלק מהן ללא המסע לא היתה לי הזדמנות להפגש לעולם. השונות ביננו יצרה עניין והמפגש כמובן פתח את הראש.

איפה היית רוצה לראות עצמך בעוד חמש שנים מהיום?
הספר שכתבתי על "הדרך לארץ הא"ס" (הזדמנויות אין סופיות) הפך לרב מכר, תורגם לשפות נוספות ואני מטיילת עם משפחתי ב"טיולי השפעה" בהם אני מעבירה הרצאות ובין לבין אנחנו מטיילים ונהנים מהביחד ומהרפתקאות נוספות.

טיפ קטן למי שעתידה לצאת?
תהיי את. ותהיי אותנטית. תרשי לעצמך להיות את. כולל הדברים שאת שופטת את עצמך כ"נחשבים ללא טובים". אין כמו פגיעות ואנושיות לחבר לבבות.

ולסיכום – משהו למאגמה?
היה כיף. היה משמעותי. ובעניי מה שעשה את המסעות הם ה-נשים שהיו שם וה- הנשים שהובילו את המסע. שבט נשים גם יחד.

דילוג לתוכן